Marcelo ima top i u desnoj nozi

Fantastičan gol

Brazil je protiv Japana stvorio veliku prednost od 3:0 nakon samo 36 minuta igre u prijateljskom duelu.

Karioke u ovom duelu briljiraju, a u 18. minuti smo vidjeli spektakularan pogodak kojeg je postigao lijevi bek Real Madrida Marcelo.

Iako mu je igra lijevom nogom jača strana, sjajni defanzivac je desnom postigao fantastičan gol. Topovski je šutirao sa 20-ak metara i gotovo je probio mrežu nemoćnog golmana Japana Kawashime.

Golove za Brazil još su postigli Neymar sa penala i Gabriel Jesus nakon lijepe akcije, a treba istaći da je Neymar jedan penal i promašio.