Maribor poražen u provjeri pred Zrinjski

Poraz od Krasnodara

Slovenački prvak Maribor poražen je u posljednjoj provjeri pred duel drugog pretkola Lige prvaka protiv Zrinjskog.

Danas je na Ljudskom vrtu Maribor dočekao ruski Krasnodar, a na kraju su gosti slavili pobjedu od 2:0.

Iako je bilo šansi u ovom meču s obje strane, gosti su maksimalno prilike koristili i na kraju su ostvarili trijumf. Oba gola postigao je Claesson i to u 9. i 51. minuti.

Za Maribor je posljednjih 10-ak minuta odigrao i Jasmin Mešanović, koji je ušao u igru umjesto Luke Zahovića.

Ovo je Mariboru posljednja provjera pred meč protiv Zrinjskog i sigurno da ih napadačka igra ne može radovati.