Marseille se vratio na pobjednički put

Pobjeda nad Rennesom

Prvi meč današnjeg programa 26. kola Ligue 1 odigrali su Marseille i Rennes, a domaći su slavili sa 2:0.

Marseille, koji je u prošlom kolu poražen od Nantesa sa 3:2, se danas pred svojim navijačima vratio na pobjednički put, a oba pogotka je postigao u drugom poluvremenu.

Prvo je N'Jie u 59. minuti pogodio za 1:0, da bi pet minuta kasnije Thauvin pogodio za konačan rezultat susreta.

Vrijedi istaći da je bh. internacionalac Sanjin Prcić odigrao je cijelu utakmicu u ekipi Rennesa.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Marseille sada zauzima šesto mjesto na tabeli sa 39 bodova, dok je Rennes deseti sa 33 boda.