Marseille slavio u Caenu, Gignac pogodio u 93. minuti

Ligue 1, 9. kolo

Nogometaši Marseillea vezali su i sedmu pobjedu u francuskom šampionatu.

Marseille je u sklopu devetog kola Ligue 1 gostovao Caenu, te je na kraju uspio u jednoj borbenoj i teškoj utakmici upisati nova tri boda.

Do 75. minute mreže su mirovale, a onda je počelo ‘sijevati’. Romao je u 75. minuti pogodio za vodstvo gostiju 0:1.

Destetak minuta kasnije Caen je izjednačio, a strijelac je bio Musavu-King. Kada se činilo da će se meč završiti podjelom bodova, sjajni Gignac je u trećoj minuti nadoknade postigao gol za veliko slavlje Marseillea.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Marseille je u naletu i sada drži prvo mjesto sa 22 boda, dok je Caen 14. sa osam bodova.