Marseilleu derbi protiv Saint-Etiennea

Ligue 1

U derbiju osmog kola francuske Ligue 1 Marseille je s 2:1 savladao Saint-Etienne.

Marseille igra fantastično u ovoj sezoni, pa nakon osam kola ima 19 bodova i drži prvu poziciju.

Šestu pobjedu Marseille je upisao na svom Veledromeu protiv neugodnog Saint-Etiennea.

Imbula je već u sedmoj minuti pogodio mrežu gostiju, a 20-ak minuta kasnije Payet je udvostručio vodstvo domaćih nogometaša.

Brison u petoj minuti nastavka smanjuje na 2:1, ali gosti nisu smogli snage da naprave potpuni preokret, odnosno da izbjegnu drugi ovosezonski poraz, pa će ostati šesti sa 14 bodova.