Medunjanin igrao 90 minuta u prvom bodu Deportiva

Primera, 2. kolo

Bosanskohercegovački reprezentativac Haris Medunjanin odigrao je 90 minuta u remiju Deportiva od Rayo Vallecana (2:2).

Medunjanin je ovog ljeta pojačao Deportivo i raduje da je odmah zauzeo mjesto u veznom redu tima iz La Corune.

Nakon samo sedam minuta domaći su poveli, a strijelac je bio Jose Rodriguez. Do kraja prvog dijela, gosti su izjednačili. Za 1:1 pogodio je Alberto Bueno glavom na ubačaj Javiera Aquine.

Isti igrač je u 73. minuti postigao i drugi gol za goste, koji su u finišu ostali bez sva tri boda. Cuenca je u 90. iz penala zabio za 2:2 i prvi bod Deportiva u sezoni. Penal je iznudio bh. reprezentativac Haris Medunjanin.