Mir, mir, mir, niko nije kriv... A ko je izveo penal?

Neymar i Cavani sklopili dogovor

PSG doslovno uništava Bordeaux u susretu osmog kola francuske Lige 1.

Nakon 58 minuta igre rezultat je glasio 6:1, a u strijelce su se upisali Neymar (2), Cavani, Meunier, Draxler i Mbappe.

Neymar je posebno raspoložen, pa je uz dva gola upisao i asistenciju za Cavanija.

A prije nekoliko dana se svijet rušio u PSG-u zbog navodnog "rata" između Neymara i Cavanija. U meču protiv Lyona Urugvajac Brazilcu nije dao da puca penal, a sada je situacija drugačija.

Očigledno su postigli dogovor, pošto je Neymar dobio priliku da zabije s bijele tačke u 39. minuti. Cavani je, očigledno, popustio.