Misimović strijelac u remiju Guizhoua

Zvjezdan postigao gol

Ekipa Guizhou Renhea remizirala je (1:1) u susretu 16. kola kineske Superlige na svom terenu protiv ekipe Jiangsu Santy uz pogodak bh. reprezentativca Zvjezdana Misimovića.

Ni u četvrtom uzastopnom susretu Guizhou nije upisao pobjedu. Nakon prvih 45 minuta susreta s Jiangsuom golova nije bilo, a u nastavku su postignuta dva gola, po jedan na obje strane.

Jiangsu je prvi poveo u ovom susretu. Roda Antar je u 60. minuti postigao vodeći gol za goste, ali je Guizhou deset minuta kasnije izjednačio.

Dosuđen je penal za domaći tim, a precizan izvođač je Zvjezdan Misimović za konačan rezultat susreta od 1:1...

Guizhou je trenutno deveti na tabeli Superlige s 21 bodom, a Misimoviću je ovo četvrti gol u sezoni.