Monaco lako do pobjede protiv Caena

Ligue 1, 32. kolo

Monaco je bez večih problema savladao Caen u sklopu 32. kola francuskog šampionata.

Kneževi su na gostujućem terenu slavili rezultatom 3:0, a navijači Monaca na prvi pogodak čekali su do 29. minute.

Mrežu Vercoutrea pogodio je Martial, da bi u 64. minuti na 2:0 povisio Silva. Sa ofanzivnom igrom Monaco je nastavio i u nastavku susreta, što je rezultiralo novim pogotkom u 84. minuti. Strijelac je bio Silva, koji je postavio konačnih 3:0.

Monaco nakon trijumfa nad Caenom i dalje je treći, sa četiri boda manje u odnosu na prvoplasirani Paris Saint Germain.