Monchengladbach kasnim golom savladao Leverkusen

Borussia slavila sa 2:1

Posljednji meč današnjeg programa 1. kola Bundeslige odigrali su Borussia Monchengladbach i Bayer Leverkusen. Na kraju su se radovali domaći, koji su slavili sa 2:1.

Prvi pogodak na utakmici viđen je u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena, kada je Hahn pogodio za vodstvo Borussije od 1:0.

Taj rezultat bio je aktivan sve do finiša, a onda je u 79. minuti mladi Finac Joel Pohjanpalo poravnao na 1:1.

Lars Stindl je na asistenciju Thorgana Hazarda u 85. minuti donio novo vodstvo i pobjedu Borussiji, koja je na najbolji mogući način započela novu sezonu.