Mustedanagić igrao u gostujućoj pobjedi Dukle

Češko prvenstvo

Fudbaleri Dukle iz Praga pobijedili su kao gosti Hradec Kralove s 2:0 u susretu 17. kola češkog prvenstva.

Dosta dobar meč s mnogo šansi na obje strane viđen je u ovom susretu, a na kraju su gosti stigli do tri boda.

Igrala se 67. minuta kada je prekrasan gol iz slobodnog udarca postigao Podany za prednost gostiju od 1:0.

Pokušali su domaći da dođu do jednog boda. Napadi im se nisu isplatili, a u nadoknadi vremena Holenda je ovjerio pobjedu Dukle golom za 2:0.

Mladi bh. reprezentativac Zinedin Mustedanagić meč je počeo u prvom sastavu za Duklu. Igrao je do 77. minute i pružio je dosta dobru partiju.