Nantes slavio protiv Marseillea

Francuska Ligue 1

Fudbaleri Nantesa slavili su danas protiv Marseillea sa 3:2 u okviru francuske Ligue 1.

Domaći su poveli u 12. minuti, a strijelac gola bio je Diego. Samo osam minuta kasnije, novi gol Nantesa, a ovog puta je precizan bio Stepinski. To je bio i konačan rezultat prvog poluvremena.

Nastavak meča donio je još mnogo uzbuđenja. Prvo je Gomis smanjio na 2:1 u 49. minuti, a samo minut kasnije Thomasson je postigao novi gol za domaće. Konačan rezultat postavio je Gomis drugim golom na meču u 61. minuti.

Nantes je nakon ovog meča na 12. mjestu Ligue 1 sa 29 bodova, dok je Marseille šest mjesta ispred sa sedam bodova više.