Napoli se prošetao Sardinijom

Pobjeda Napolija

Teme:

Fudbaleri Napolija uvjerljivo su (3:0) savladali kao gosti ekipu Cagliarija na Sardiniji.

Dominirao je Napoli u ovom susretu i na kraju zasluženo tri boda odlaze gostima.

Do vodstva su stigli nakon 24 minute igre. Jose Callejon bježi odbrani domaćeg tima i lagano pogađa za prednost od 1:0.

Finiš prvog dijela donosi još jedan gol u mreži domaćeg tima. Autogol postiže Balzano za vodstvo Napolija od 2:0 na poluvremenu.

Mreža domaćeg tima se u nastavku zatresla još jednom. Konačan rezultat od 3:0 postavio je Gabbiadini u 59. minuti, samo tri minute po ulasku u igru.