Napoliju dobar rezultat u Rimu

Prva utakmica polufinala Kupa

Nogometaši Lazija i Napolija odigrali su prvu utakmicu polufinala Kupa Italije.

Lazio je na Olimpicu ugostio Napoli, ali nije uspio da ostvari pobjedu uoči revanša na San Paolu.

De Vrij je imao šansu u devetoj minuti za domaće, koje je u vodstvo doveo iskusni Miroslav Klose pogodivši iz blizine nakon ubačaja Felipea Andersona u 37. minuti.

Lopez je pogodio prečku domaćeg gola u 50. minuti, da bi Gabbiadini osam minuta kasnije pogodio za konačnih 1:1. Napoli je imao nešto veći broj šansi u ovom meču i bio korak bliže pobjedi. Ipak, i ovaj rezultat njemu više odgovara nego domaćinu.

Miroslav Klose Goal - Lazio vs Napoli 1-0... by footballTV
Goal Gabbiadini - Lazio 1-1 Napoli - 04-03-2015 by Gol-Live