Nastavljena fudbalska bajka u Domžalama, pao je i Maribor

Sedam od sedam, bez primljenog gola

Domžale su nastavile sa sjjnim igrama u Prvoj ligi Slovenije.

Lider na tabeli večeras je na domaćem terenu rezultatom 2:0 porazio favorizovanog prvaka, Maribora.

Domžale je u vodstvo doveo bh. internacionalac Aladin Šišić već u šestom minutu. Konačnih 2:0 postavio je Kous 25 minuta prije kraja.

Aladin Šišić na terenu je proveo sat vremena nakon čega je zamijenjen, dok je Kenan Horić igrao svih 90 minuta.

Domžale su lider sa stopostotnim učinkom, na sedam utakmica osvojili su 21 bod i nisu primili nijedan gol.

U drugom susretu Celje i Olimpija su remizirali, a pogodaka nije bilo.