Natcho i Zahavi poslali upozorenje Begoviću

Izraelci raspoloženi

Proteklog vikenda igrale su se utakmice širom Evrope, a u nastavku donosimo vam učinak izraelskih fudbalera.

Najbolje su se istakli Bilbras Natcho koji je postigao dva pogotka u pobjedi CSKA, i Eran Zahavi koji je u pobjedi Maccabi Tel Aviva također postigao dva pogotka.

Ariel Harusch - Branio cijeli susret za izraelski Maccabi Netanya koji je savladao  Sakhnin sa 2:1.

Guy Haimov - Njegova Hapoel Shmona u posljednjem kolu izraelskog prvenstva bila je bolja od Hapoel Haife, a Haimov nije konkurisao za ovaj meč.

Ofir Marciano - Primio tri pogotka u porazu svog Ashdoda od Hapoel Petach Tikve (1:3).

Rami Gershon - Na poziciji stopera odigrao cijeli susret za svoj Gent koji je odigrao neriješeno s Club Bruggeom (2:2).

Tal Bel Haim - Igrao svih 90 minuta u gostujućem porazu svog Charltona od Fulhama (3:0).

Eitan Tibi - Odigrao cijeli susret  u pobjedi Maccaba Tel Aviva nad Acreom (1:4).

Taleb Twatiha - Njegov Maccabi Haifa na domaćem terenu poražen je od Hapoel Raanane, a Twatiha je igrao svih 90 minuta.

Omri Ben Harush - Postigao pogodak u pobjedi u visokoj Maccabi Tel Aviva i na terenu proveo cijeli susret.

Sheran Yeini - Igrao do 71. minute kada ga je zamijenio Goldberg u trijumfu Maccabi Tel Aviva.

Eyal Meshumar - Nije bio u zapisniku za utakmicu između Maccabi Haife i Raanane.

Orel Dgani - Odigrao cijeli susret u poraz Maccabi Haife i početkom drugog poluvremena zaradio javnu opomenu.

Nir Biton - Njegov Celtic sa 2:0 bio je bolji od Kilmarnocka, a Biton nije konkurisao za ovaj meč.

Bilbras Natcho - Fudbaler ruskog CSKA odigrao je odličan meč u remiju s Ufom i pritom postigao dva pogotka.

Gil Vermouth - Utakmica između njegovog Hapoel Tel Aviva i Beitar Jerusalema na rasporedu je večeras.

Eran Zahavi - U visokoj pobjedi Maccabi Tel Aviva postigao dva pogotka.

Maor Bar Buzaglo - Njegova Hapoel Beer Sheva u gostima savladala je Petah Tikvu sa visokih 4:0, a jedan pogodak bio je djelo ovog izraelskog fudbalera.

Hatem Abd el Hamed - Zaradio crveni karton u porazu Ashdoda od Petak Tikve (1:3).

Ben Sahar - Odigrao 82. minute u  gostujućem trijumfu svog Willema nad Heraclesom.

Elyaniv Barda - U igru ušao s klupe u 70. minuti i zamijenio Meliksona. Njegova Hapoel Beer Sheva rezultatom 4:0 savladala je Petah Tikvu.

Omer Damari - Na poziciji napadač odigrao cijeli susret u pobjedi bečke Austrije (2:0), a u listu strijelaca nije se upisao.

Munas Dabbur - Igrao do 58. minute u remiju Grasshoppersa sa Vaduzom (1:1).

Tomer Hamed - Na poziciji napadača odigrao cijeli susret u porazu Almerije.

Potražite više informacija na temu Kvalifikacije za EURO 2024:

Toto Tamuz - Susret između njegovog Petrolula i Astre na rasporedu je večeras.

Itay Shechter -  Njegov Nantes slavio je nad Evianom, a Shechter u igru je ušao tek u 87. minuti.