Nestvaran promašaj bivšeg kapitena Sarajeva

Dupovac promašio s gol linije

Fudbaleri Splita su jučer iznenađujuće otkinuli bod favorizovanom Hajduku (1:1) u susretu 21. kola HNL-a.

Bh. trener Bruno Akrapović je tako imao vrlo uspješan debi na klupi posljednjeplasiranog tima u Hrvatskoj, a on je mogao biti još bolji da je njegov sunarodnjak Amer Dupovac bio precizniji u 52. minuti susreta.

Bivši kapiten Sarajeva imao je idealnu priliku da donese vodstvo Splitu, ali je sa manje od jednog metra udaljenosti uspio prebaciti gol na opšte iznenađenje svih na terenu, a ponajviše golmana gostiju koji je već vidio loptu u svojoj mreži s obzirom da je ona praktično već bila na gol liniji.

Veliki promašaj Dupovca je jutros bio hit na društvenim mrežama, a u nastavku pogledajte i zašto.