Nevjerovatan preokret Lyona protiv Dijona

Tri gola za deset minuta

Fudbaleri Lyona su večeras pred svojim navijačima nakon velikog preokreta savladali Dijon sa 4:2 u 26. kolu Ligue 1.

Sve je počelo po planu za domaći tim koji je u 11. poveo sa 1:0 golom Tolissoa, da bi u 30. Tavares poravnao na 1:1.

Odmah na startu drugog poluvremena Diony je šokirao domaće golom za 2:1 u 48. minuti, a taj rezultat je bio na snazi sve do samog finiša.

Od 80. do 90. minute, Lyon je postigao tri gola i tako napravio veliki preokret. Prvo je Tolisso u 80. poravnao na 2:2, da bi preokret domaćim donio Lacazette iz penala u 84. minuti. Konačan rezultat postavio je Fekir u posljednjim trenucima utakmice.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Lyon je ovom pobjedom ostao na četvrtom mjestu na tabeli, dok je Dijon i dalje na 16. poziciji.