Nevjerovatna asistencija Neymara petom i pogodak Messija

Barcelona dominira u utakmici protiv Valencije

E. Čaušević

Barcelona na Camp Nou igra prvu utakmicu polufinala Kupa kralja protiv Valencije.

Fudbaleri Barcelone su već u uvodu utakmice uspjeli da slome otpor gostujuće ekipe. Suarez je u sedmoj minuti utakmice postigao gol za vodstvo Barcelone na asistenciju Neymara.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Samo pet minuta kasnije Suarez je postigao i drugi gol nakon sjajne akcije domaće ekipe i asistencije Aleixa Vidala. Ipak, najljepši detalj prvog poluvremena desio se u 29. minuti. Sjajnu asistenciju petom odigrao je Neymar, a na kraju je Messi pogodio za 3:0.