Nevjerovatno: Napadač Partizana promašio nemoguće

Đurđević se pošteno izblamirao

D. Vejo

Fudbaleri Partizana nastavak sezone otvorili su minimalnom pobjedom u gostima nad Radom (0:1).

Jedini gol na meču postigao je mladi i talentovani centarfor crno-bijelih Uroš Đurđević u 55. minuti susreta.

Kapiten mlade Fudbalske reprezentacije Srbije iz meča u meč pokazuje klasu. Golove postiže u maniru rasnih centarfora, ali i dalje će ostati nejasno kako je tokom današnjeg susreta na Banjici, uspio da promaši prazan gol nakon što je predriblao golmana, a na asistenciju Brazilca Leonarda u 75. minuti utakmice.

Ovo nije prvi put da se Đurđeviću dešavaju ovakve stvari.