Nici u St. Etienneu isključena dva igrača, ali slavila s 4:1

Ligue 1

Teme:

Nogometaši Nice slavili su u gostima kod St. Etiennea s 4:1 u susretu osmog kola francuske Ligue 1.

Nica ove sezone igra sjajno, stigla je do četvrte pobjede i to na teškom gostovanju u St. Etienneu, koji je na drugom mjestu na tabeli.

Već u petoj minuti gosti su poveli golom Koziella, ali je Perrin u 19. izjednačio na 1:1.

U zadnjih pet miniuta prvog dijela dva pogotka Ben Arfe, a u 53. minuti Michael je povisio na 4:1, što je  bio i konačan rezultat.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Dosta uzbuđenja u zadnjih 10 minuta, no nije bilo golova. Prvo je kod Nice isključen u 63. minuti Mendy, potom je u 81. minuti crveni karton dobio Le Marchand, koji je skrivio penal, ali je Bahebeck promašio.