Nije sve tako sivo kod Redsa, Tottenham uvjerljiv

Capital One Cup

Nogometaši Liverpoola i Tottenhama s lakoćom su prošli u polufinale engleskog Capital One Cupa.

Liverpool je gostovao na Goldsans stadionu u Dorsetu vodećem timu Championshipa, ekipi Bournemoutha.

Nakon razočaravajućih izdanja u Premiershipu i Ligi prvaka, Redsi su poprilično lako dospjeli u polufinale Capital One Cupa.

Raheem Sterling je načeo mrežu osjetno slabijeg rivala u 20. minuti, a samo sedam minuta kasnije Lazar Marković pogađa za 2:0.

Liverpool je s 2:0 otišao na odmor. Sterling svojim drugim golom, u 51. minuti, na asistenciju Lallane, rješava dileme oko pobjednika. Domaćin je preko Dana Goslinga smanjio u 57. minuti, no ostalo je 3:1.

U duelu premierligaša, Tottenham je na White Hart Laneu očitao lekciju Newcastleu (4:0), a redom su pogotke postizali Bentaleb u 18. minuti, Chadli u 46., Kane u 63. i na koncu Soldado u 70. minuti.