Nova pobjeda Redsa, Arsenalu samo bod u Norwichu

Premiership, 14. kolo

Fudbaleri Liverpoola upisali su drugu uzastopnu pobjedu u Premiershipu. Večeras su na Anfieldu savladali ekipu Swanseaja s minimalnih 1:0.

Bili su Redsi bolji rival u ovom susretu i na kraju su zasluženo stigli do tri boda.

Jedini gol na meču postignut je u 62. minuti. Dosuđen je penal, a precizan je James Milner za ispostaviće se konačnih 1:0.

Arsenal je osvojio samo jedan bod kod Norwicha (1:1).

Poveli su Topnici nakon pola sata igre. Lošu reakciju odbrane domaćeg tima u pogodak je pretvorio Mesut Ozil, ali je domaći tim ipak osvojio jedan bod.

Za izjednačenje se pobrinuo Grabban u 43. minuti, a taj gol se ispostavio kao onaj koji je donio jedan bod Kanarincima.