Novi gol Hadžića, Zaragoza ne odustaje od Primere

Segunda, 40. kolo

Zaragoza je danas, u okviru 40. kola španske Segunde, slavila u Valladolidu s 3:1.

Zaragoza je današnjom pobjedom zadržala šesto mjesto, pa će vjerovatno igrati doigravanje za plasman u Primeru.

Zaragoza drži to posljednje mjesto doigravanja, a od sedmoplasirane Ponferradine ima četiri boda više dva kola prije kraja.

Za Zaragozu sjajno nastupa i bh. internacionalac Eldin Hadžić. On se nedavno oporavio od povrede, a u Valladolidu je igrao od 57. minute, te je u 94. minuti postigao gol za konačnih 3:1.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Golom Gonzaleza domaćin je vodio na poluvremenu, ali su Borja, Willian i naš Hadžić donijeli gostima preokret.