Novi kiks Rome na Olimpicu

Seria A, 31. kolo

Teme:

Fudbaleri Rome napravili su novi kiks na svom Olimpicu.

Vučica je u 31. kolu Serie A ugostila Atalantu, a na kraju je susret okončan bez pobjednika (1:1).

Dobro je krenulo po Romu. Već nakon tri minute igre pogotkom Francesca Tottija s penala su došli do vodstva od 1:0.

Ipak, 20 minuta kasnije Atalanta poravnava rezultat. Dosuđen je novi penal, a German Denis precizno pogađa za ispostaviće se konačnih 1:1.

Miralem Pjanić nije bio u konkurenciji za ovaj meč.

Chievo, za kojeg je 90 minuta odigrao Ervin Zukanović, remizirao je na domaćem terenu protiv Udinesea (1:1).

Domaći su pogotkom Pellissiera iz 39. minute vodili s 1:0, ali je Slovenac Bostjan Cesar autogolom u 71. minuti, donio gostima jedan bod.

Već prežaljena Parma osvojila je bod na gostovanju kod Empolija (2:2), dok je Palermo pogocima Chocheva savladala Genovu s 2:1.