Pape otišao, Evian proigrao

Pobjeda Eviana

Safet Sušić odnedavno više nije trener francuskog drugoligaša Eviana, a čini se kako je njegov odlazak s klupe prijao fudbalerima ovog tima.

Evian je u 22. kolu Ligue 2 gostovao ekipi Niorta, te je slavio s 3:0, prekinuvši tako negativnu seriju.

Do vodstva je Evian stigao u 38. minuti. Pogodio je Hoggas, a minimalnim rezultatom (1:0) se otišlo na odmor.

Nastavak donosi još dva gola u mreži Niorta. Keita je u 56. minuti pogodio za 2:0, da bi konačnih 3:0 postavio Campanharo.

Niort je ovom pobjedom prekinuo seriju od četiri poraza, te je prestigao Niort na tabeli.

Trenutno seu 13. sa 24 boda iz 22 odigrana kola...