Papetov Evian slavio na teškom gostovanju

Francuska Ligue 2

Evian, kojeg s klupe vodi bivši selektor bh. reprezentacij Safet Sušić, upisao je novu pobjedu.

Evian je u devetom kolu francuske Druge lige gostovao kod Bourga, te je slavio sa sigurnih 2:0, pogocima u sedam uvodnih minuta nastavka.

Samo što je počelo drugo poluvrijeme, Campanharo je zabio za slavlje gostiju, da bi Keita u 53. povisio na 2:0.

Gostujuća momčad je uspjela da sačuva prednost do kraja i da proslavi drugu prvenstvenu pobjedu, kojom je došla na 10. mjesto tabele sa 11 bodova.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Bourg je trećeplasirani sa 16 bodova, a ovo mu je bio treći poraz, mada je bio u seriji od četiri pobjede.