Pariški bogataši se poigrali s Angersom

Uvjerljiva pobjeda PSG-a

Teme:

Fudbaleri PSG-a savladali su Angers s uvjerljivih 5:1 u susretu 22. kola francuskog prvenstva.

Aktuelni prvak je na impresivan način stigao do tri boda, a postignuto je nekoliko zaista spektakularnih golova.

Krenulo je sve u 32. minuti kada Zlatan završava prekrasnu akciju za prednost od 1:0, da bi osam minuta kasnije Lucas Leiva pogodio za rezultat poluvremena od 2:0.

Nastavak donosi još četiri pogotka. Prvo je Van der Wiel u 54. minuti postigao pogodak nakon prekrasne akcije za sigurnih 3:0.

Pet minuta kasnije počasni gol za goste postiže Capelle, ali su zatim primili još dva gola. Oba je postigao Angel Di Maria, pa su pariški bogataši stigli do uvjerljive pobjede.

Ligue 1, 22. kolo:

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

PSG - Angers 5:1 (Ibrahimović 32', Lucas 40', Van Der Wiel 54', Di Maria 63', 66' / Capelle 59')

Zlatan Ibrahimović Goal - PSG 1-0 Angers - 23... by ss_video
Lucas Goal HD - PSG 2-0 Angers - 23-01-2016 by Gol-Live
van der Wiel Goal HD - PSG 3-0 Angers - 23-01-2016 by Gol-Live
Capelle P. Goal HD - PSG 3-1 Angers - 23-01-2016 by Gol-Live
Ángel Di María Goal HD - PSG 4-1 Angers - 23-01... by Gol-Live
Ángel Di María Goal HD - PSG 5-1 Angers - 23-01... by Gol-Live