Peta pobjeda Dinama u novoj sezoni

HNL, 6. kolo

Zagrebački Dinamo pobijedio je večeras na Maksimiru Slaven Belupo s 2:0 u susretu 6. kola HNL-a.

Modri su do petog trijumfa u novoj sezoni došli sa po jednim pogotkom u oba poluvremena.

Do vodstva su došli u 20. minuti. Prekrasan pogodak postigao je Ivan Fiolić za prednost od 1:0.

Iako je prilika bilo još, na odmor se otišlo minimalnim vodstvom Dinama, da bi u nastavku završili posao u ovom susretu.

Sve dileme oko pobjednika riješene su u 67. minuti. Fiolić je uposlio Rrahmanija koji pogađa za sigurnih 2:0.

Mladi bh. reprezentativac Amer Gojak odigrao kompletan meč za Dinamo, dok je Armin Hodžić ušao u igru u 84. minuti.

Zagrebački klub je nakon šest utakmica vodeći na tabeli sa 16 bodova, tri više od drugoplasiranog Hajduka.