Pobjeda Barcelone nad Ajaxom, Cavani za pobjedu PSG-a

Liga prvaka

Teme:

Fudbaleri Barcelone savladali su u 3. kolu grupe F Lige prvaka na Nou Campu ekipu Ajaxa 3:1...

Bez većih problema je katalonski tim stigao do pobjede u ovom susretu. Već nakon sedam minuta igre poveli su s 1:0 pogotkom Neymara na asistenciju Messija.

Bolju igru domaći tim je krunisao još jednim pogotkom u prvom poluvremenu. Pogodio je Lionel Messi nakon odličnog proigravanja od strane Inieste.

Počasni gol za Ajax je postigao El Ghazi u 89. minuti susreta za 2:1, a Ramirez je u nadoknadi postigao gol za konačnih 3:1.

PSG je uz dosta problema savladao APOEL s 1:0. Jedini gol nameču postigao je Edinson Cavvani u 87. minuti susreta.