Poraz Medunjanina i Deportiva, remi Seville i Valencije

Primera, 1. kolo

Bh. reprezentativac Haris Medunjanin debitovao je večeras za Deportivo u španskoj Primeri, a njegov tim je povratak u društvo najboljih obilježio porazom.

Dobro je Deportivo otvorio meč. Pogotkom Cavaliera iz 20. minute su poveli s 1:0, da bi u nastavku Granada preokrenula rezultat u svoju prednost.

Golovima Rochine iz 55. i Babina iz 77. minute susreta domaći tim je stigao do pobjede u ovom susretu.

Haris Medunjanin je igrao posljednjih pola sata u ovom susretu, a odigrao je jako dobro.

U još jednom susretu Sevilla i Valencija su odigrale meč bez pobjednika 1:1. Vidal je u 44. minuti doveo domaće u vodstvo, da bi preko Orbana u 88. minuti Valencija stigla do boda.