Postigao gol, pa pokazao srednji prst saigraču

Samo u Brazilu

Flamengo je u okviru 36. kola brazilske Serije A ugostio Corinthians i slavio ubjedljivu pobjedu rezultatom 3:0.

Domaći su pitanje pobjednika riješili već u prvom poluvremenu, kada su i viđeni svi golovi.

Prvo je Mancuello u 22. minuti pogodio za 1:0, da bi Diego u 33. minuti doveo Flamengo u vodstvo od 2:0.

U samom finišu prvog poluvremena Felipe Vizeu postiže gol za, ispostavit će se, konačnih 3:0. Međutim, o potezu Vizeua nakon gola pišu svi brazilski mediji.

Naime, ovaj fudbaler je gol "proslavio" pokazujući srednji prst saigraču Rhodolfu, a upravo njih dvojica su se, nešto ranije, međusobno "pokoškala".