Prcić s Rennesom osvojio bod u St. Etienneu

Ligue 1

Fudbaleri St. Etiennea i Rennesa odigrali su susret bez pobjednika (0:0) u duelu trećeg kola francuske Ligue 1.

Tim našeg Sanjina Prcića je imao podređenu ulogu u ovom susretu, ali su ipak došli do boda.

Prvo poluvrijeme je donijelo samo jednu pravu priliku. Mevlut Erding je u 41. minuti  imao priliku sa penala da donese prednost domaćem timu, ali je turski napadač promašio.

Na odmor se otišlo bez golova, a u nastavku je St. Etienne imao terensku inicijativu, ali i pored nekoliko dobrih prilika mreže su do kraja mirovale, te je ostalo do kraja 0:0.

Sanjin Prcić je igrao do 75. minute ovog susreta...