Preokret Barce, očaj Rome naplatio Bate

Pobjeda Barce, poraz Rome

Teme:

Barcelona je preokretom stigla do pobjede nad Bayerom iz Leverkusena (2:1) u susretu 2. kola Lige prvaka.

Odigrao je njemački tim odličan meč, ali na kraju su pognute glave napustili Nou Camp.

Do vodstva Bayer stiže u 22. minuti. Papadopoulos se najbolje snašao u kazenom prostoru, te pogađa za vodstvo od 1:0.

Ipak, Barcelona je do kraja stigla do preokreta. Za samo dvije minute Sergi Roberto i Luis Suarez pogađaju za preokret i pobjedu od 2:1.

Poraz je doživjela Roma na gostoavnju kod Bate Borisova. Vučica je  na kraju poražena s 3:2

Već nakon pola sata igre je bilo jasno da će bodovi ostati u Bjelorusiji. Stašević je u osmoj minuti doveo domaće u vodstvo, da bi zatim Mladenović dva puta pogodio za visokih 3:0.

Uspio je rimski tim u 66. minuti preko Gervinha i Torosidisa smanjiti na 3:2, ali je do kraja domaći tim

Miralem Pjanić je odigrao kompletan meč za goste...

Grupa E, 2. kolo: Barcelona - Bayer 2:1 (Robero 80', Suarez 82' / Papadopoulos 22') Bate - Roma 3:2 (Stašević 8', Mladenović 12', 30' / Gervinho 66', Torosidis)

Zaprati AS Roma, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: