Proradio Balotelli, Lovren za pobjedu Redsa

Capital One Kup

Liverpool se uz dosta muke plasirao u četvrtfinale Capital One Kupa.

Redsi su na Anfieldu dočekali Swansea, te su slavili pobjedu golovima u samom finišu meča.

Mreže su mirovale do 66. minute kada gosti preko Emnesa dolaze u vodstvo, a onda je ušao Mario Balotelli.

Italijan je u 86. minuti konačno proradio, te je izjednačio rezultat na 1:1, a kada se činilo da pobjednika neće biti ukazao se Dejan Lovren. Reprezentativac Hrvatske je pogodio za pobjedu i prolaz Liverpoola među osam.

Fulham je poražen na Craven Cottageu od Derbya sa 5:2. Domaći su vodili sa 2:0, ali su na kraju doživjeli pravi potop.

Capital One Kup:

Liverpool - Swansea 2:1 (Balotelli 86', Lovren 90+6'/ Emnes 66')
Fulham - Derby 2:5 (Dembele 27', 45' / Martin 45+2'p, Russel 47', Dawkins 54', 65', Hendrick 62')