Prvi poraz Sušića na klupi Eviana

Evian TG i dalje bez pobjede

Nekadašnji selektor bh. reprezentacije Safet Sušić doživio je prvi poraz na klupi francuskog drugoligaša Eviana.

Naime, Evian je u sklopu 5. kola Ligue 2 gostovao prvoplasiranom Metzu, a konačan rezultat susreta glasio je 2:1.

Metz je poveo u 45. minuti susreta, kada je siguran realizator udarca sa bijele tačke bio N'Gbokoto. Za izjednačenje Eviana u 79. minuti je pobodio Da Cruz, a konačan rezultat u posljednjim sekundama drugog poluvremena postavio je Lejeune.

Evian u prvenstvu još uvijek nije upisao pobjedu i sa četiri remija trenutno zauzima tek 14. poziciju. Lider je Metz, a slijede ga Nanci, Dijon i Laval.