Prvi poraz za Kodru u Švicarskoj

Servette poražen

Bh. stručnjak Meho Kodro doživio je večeras prvi poraz otkako je na klupi švicarskog drugoligaša Servettea.

U 29. kolu Challenge lige Servette je na svom stadionu u Ženevi, poražen od ekipe Winterthura s 3:2.

Dobro je domaći tim ušao u meč i golom Caspedesa već u prvoj minuti dolaze do vodstva.

Ipak, Silvio gostima u 18. minuti donosi izjednačenje, no Maouche deset minuta kasnije Servetteu ponovo donosi prednost (2:1).

Na odmor se ipak odlazi neriješenim rezultatom. Silvio je u 39. minuti postavio rezultat poluvremena od 2:2.

Isti igrač je postao junak gostiju. Pogodio je u 72. minuti za preokret i pobjedu gostiju u ovom meču.

Ovo je Kodri bio prvi poraz na klupi švicarskog tima i to nakon 10 utakmica, a Servette je ostao na trećem mjestu sa 51 bodom.