PSG na pogon Draxlera u gostima kod Rennesa

Prošli u osminu finala Kupa

Teme:

Fudbaleri PSG-a slavili su večeras na gostovanju kod Renesa 4:0 i plasirali se u osminu finala Kupa Francuske.

Parižani su do vodstva stigli u 27. minuti kada je pogodio Draxler. Samo 11 minuta kasnije bilo je 2:0, a ovog puta mrežu domaćih zatresao je Lucas Moura.

Nastavak meča donio je još dva pogotka u mreži Rennesa. Za 3:0 je pogodio ponovo Draxler u 68. minuti. Bio je to njegov već četvrti gol za PSG od dolaska u ovaj klub.

Do kraja meča konačan rezultat je postavio Ben Arfa u 90. minuti za siguran prolaz dalje njegove ekipe.