PSG ogadio Bastiji nogomet, Draxler debitovao golom

Kup Francuske

Teme:

PSG je deklasirao Bastiju u meču francuskog Kupa sa 7:0.

PSG je očekivano slavio na Parku Prinčeva i izborio prolaz dalje u susretu sa objektivno slabijim rivalom.

Thiago Silva je u 31. minuti načeo mrežu gostiju, da bi potom Rabiot postigao sjajan pogodak u 42. minuti.

S 2:0 se otišlo na odmor, a u nastavku Parižani su nastavili u punom ritmu.

Nkunku je u 47. pogodio za 3:0, zatim se deset minuta kasnije i Motta upisao u strijelce, a u 64. minuit Lucas s penala postavlja 5:0.

Već u 77. minuti bilo je 6:0. Strijelac šestog gola za domaće bio je Di Maria, koji je u igru ušao nešto ranije umjesto Lucasa.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Posebno treba istaći da je u nastavku zaigrao i Julian Draxler, Nijemac koji je u PSG nedavno stigao iz Wolfsburga. Sjajno je debitovao, postavio je konačnih 7:0 u 89. minuti.

Julian Draxler Goal HD - PSG 7-0 Bastia 07.01.2017 by HoFoot