PSG razbio treći tim Monaca za finale

Kup Francuske

Teme:

Nogometaši PSG-a deklasirali su Monaco s 5:0 u polufinalnom susretu Kupa Francuske.

PSG i Monaco vode žestoku bitku za titulu u Francuskoj, a u Kupu je pariški tim bio uspješniji, pa se plasirao u finale.

Nije domaćinu bilo teško doći do pobjede jer su gosti iz Kneževine došli bez komplene prve postave, što je trener Monaca i jučer najavio, rekavši da čuva igrače za duele u prvenstvu i u Ligi prvaka.

Mlada ekipa Monaca držala se do 26. minute, a onda Draxler pogađa za 1:0, a ubrzo je i Cavani bio strijelac

U 50. minuti Mbae je postigao autogol, pa je Matuidi u 52. povisio na 4:0, a priču je petim golom za domaće okončao Marquinhos u 90. minuti.