PSG rutinski savladao Guingamp

Ligue 1, 7. kolo:

Paris Saint-Germain je večeras na Parku prinčeva savladao Guingamp u susretu 7. kola francuskog šampionata.

Izabranici Laurenta Blanca opravdali su ulogu favorita i na kraju slavili rezultatom 3:0, a prvi pogodak na utakmici viđen je u 18. minuti.

Za vodstvo Parižana nakon asistencije Ibrahimovića pogodio je Pastore, da bi u 77. minuti prednost domaćih udvostručio Di Maria. Konačnih 3:0 postavio je Ibrahimović sedam minuta prije kraja utakmice.

Duel između Angersa i Reimsa ranije je okončan s nepopularnih 0:0.

PSG - Guingamp 3:0 (Pastore 18., Di Maria 77., Ibrahimović 83.)