PSG siguran za povratak na vrh, Rabiot briljirao

Ligue 1

Teme:

Nogometaši PSG-a pobijedili su Toulouse s 3:1 u susretu 26. kola francuske Ligue 1.

Parižani su novom pobjedom ponovo zasjeli na vrh tabele, no Lyon ima priliku da se do kraja vikenda vrati na poziciju broj jedan.

PSG je danas slavio na krilima sjajnog mladog Adriena Rabiota, koji je postigao dva gola.

Rabiot je u 27. minuti na asistenciju Zlatana Ibrahimovića pogodio za 1:0, da bi početkom drugog dijela udvostručio prednost domaćih.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Uspjeli su gosti da smanje preko Ben Yeddera u 51. minuti, a Thiago Silva je u 74. minuti postavio konačnih 3:1.