PSG tri od tri

Pobjeda PSG-a u Montpellieru

Teme:

Fudbaleri PSG-a savladali su u trećem kolu Ligue 1 kao gosti ekipu Montpelliera s 1:0, te su stigli do treće pobjede u novoj sezoni.

Skroman fudbal su prikazale ove dvije ekipe, naročito u prvom poluvremenu, gdje je viđena potpuna uspavanka.

Tek što se moglo vidjeti je poneka uspavanka, pa su gledatelji jedva dočekali da se prvo poluvrijeme završi.

Nastavak donosi nešto bolji meč i jedni gol na ovoj utakmici. Igrala se 61. minuta kada je Blaise Mautidi pogodio mrežu domaćeg golmana Ligalija za prednost od 1:0.

Pokušavao je Montpellier do kraja da stigne do izjednačenja. Međutim, ostalo je 1:0 za PSG, koji je tako stigao do treće pobjede u sezoni.