PSG-u samo bod u Lilleu, autogol golmana Sirigua

Ligue 1, 16. kolo

Teme:

PSG je večeras u okviru 16. kola francuske Ligue 1 gostovao Lilleu, te je osvojio bod (1:1).

Lille je u očajnoj seriji (četiri poraza u zadnjih pet utakmica), ali to gosti iz Pariza nisu iskoristili, pa su osvojili samo jedan bod iako su bili veliki favoriti za sva tri.

Edinson Cavani je u 29. minuti, na asistenciju Lavezzija, postigao gol za slavlje Parižana. Privremeno.

Naime, u 42. minuti golman gostiju Salvatore Sirigu griješi, postiže autogol i donosi Lilleu izjednačenje, pa i bod na kraju,

PSG ostaje drugi na tabeli sa 34 boda, a da je slavio, bio bi bod ispred Marseillea. Lille je 15. sa 17 bodova.