Rakitić iskoristio nevjerovatnu grešku golmana Betisa

Barcelona povela protiv Betisa

E. Čaušević

Ekipa Barcelone igra na gostujućem terenu protiv Betisa u okviru 36. kola Primere.

Nakon prvog poluvremena razultat je i dalje bio 0:0 i Betis je dobro čuvao svoj gol. Situaciju domaćoj ekipi otežao je Westermann koji je u 35. minuti dobio drugi žuti, odnosno crveni karton.

Barcelona je odmah na početku drugog dijela krenula po vodstvo. Prvo je sjajnu šansu propustip Suarez u 47. minuti, a samo dvije minute kasnije Rakitić je pogodio za 1:0.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Hrvatski reprezentativac iskoristio je nevjerovatnu grešku odbrane i golmana Betisa, te je neometan poslao loptu u mrežu domaće ekipe.