Rashford i Rooney srušili Australiju u Sunderlandu

Remi Irske i Holandije u Dublinu

Reprezentacija Engleske slavila je pobjedu u drugom pripremnom meču pred Euro i to protiv Australije u Sunderlandu.

Englezi su poveli već u 3. minuti kada je strijelac bio Rashford i to na debiju za reprezentaciju. To je bio i konačan rezultat prvog dijela igre.

U nastavku meča još dva gola i to po jedan na obje strane. Prvo je Rooney pogodio za prednost Engleza od 2:0, da bi u 75. minuti Erick Dier pogodio vlastitu mrežu za konačnih 2:1.

Reprezentacije Irske i Holandije odigrali su meč bez pobjednika (1:1) u Dublinu. Irci su poveli u 30. minuti preko Longa, a za Holandiju je u 85. minuti izjednačio Luuk de Jong.