Remi Deportiva, Medunjanin presjedio na klupi

Primera, 20.kolo

Deportivo je u okviru 20. kola španske Primere odigrao neriješeno sa Granadom (2:2).

Gosti su uspjeli povesti već u sedmoj minuti susreta preko Pitija, a na odgovor Deportiva čekalo se sve do 34. minute. Rodriguez je pogodio za izjednačenje, a samo četiri minute poslije Deportivu je preokret donio Perez.

Publika na Estadio Riazoru mogla je i u nastavku susreta uživati u sjajnoj fudbalskoj predstavi. Iako su i jedni i drugi stvarali brojne šanse, novi pogodak stigao je tek u 83. minuti. Granada je odličnim volejom Ibaneza uspjela doći do izjednačenja i postaviti konačnih 2:2.

Bh. reprezentativac Haris Medunjanin cijeli susret odgledao je sa klupe za rezervne igrače.