Renhe izlazi iz krize, Misimović standardan

Kineska Super liga

Bh. reprezentativac Zvjezdan Misimović odigrao je 90 minuta u gostujućoj pobjedi Guizhou Renhea nad ekipom Henan Construction u sedmom kolu kineske Super lige.

Nakon serije od tri poraza (dva u prvenstvu, jedan u azijskoj Ligi prvaka) Guizhou Renhe je konačno slavio i to nakon preokreta u gostima kod Henana.

Domaći su poveli preko Zhang Lua u 20. minuti, da bi isti igrač dobio crveni karotn samo 14 minuta kasnije.

To je Misimoviću i društvu olakšalo posao, pa su u nastavku napravili preokret. Za 1:1 je pogodio Shen Peng u 64. minuti, Hyuri za 2:1 samo četiri minute kasnije. Misimović je odigrao svih 90 minuta za goste.