Rennes produžio krizu Nantesa

Ligue 1

Nogometaši Rennesa slavili su rezultatom 3:0 na teškom gostovanju u Nantesu u utakmici 26. kola francuske Ligue 1.

Rennes je do sedme pobjede stigao poprilično lako u Nantesu. Gosti su postigli jedan u prvom, a dva gola u drugo poluvremenu.

Poveli su gosti nakon nešto više od petnaestak minuta igre nakon pogotka N'Tepa, da bi u 63. minuti na 2:0 povisio Konradsen. U samoj završnici Toivonen je postavio konačnih 3:0.

Rennes je trenutno 13. na tabeli sa 31 bodom, koliko ima i četrnaestoplasirani Nantes, koji je ušao u jednu rezultatsku krizu i već je sedam utakmica bez pobjede. U  tom periodu doživjeli su čak pet poraza.