Rijeka razbila Hajduk, Sušić igrao, Vršajević bez nastupa

HNL, 29. kolo

Fudbaleri Rijeke savladali su u derbiju 29. kola na Kantridi ekipu Hajduka s 4:1.

Već nakon 13. minuta igre Rijeka je povela. Dosuđen je penal, a Ivan Krstanović je pogodio za prednost od 1:0.

Rijeka je prednost imala samo 15 minuta. Pašalić je u 28. minuti pogodio za izjednačenje rezultata na 1:1, što je bio i rezultat nakon prvog poluvremena.

Nastavak je donio pravi potop Hajduka. Maloča je isključen u 53. minuti, dosuđen je još jedan penal, a ponovo je precizan Krstanović za vodstvo Rijeke od 2:1.

Potražite više informacija na temu 1. HNL:

Sharbini je s dva gola do kraja potopio Hajduk za konačnih 4:1...

Tino Sušić je ušao u igru u 74. minuti, dok Avdija Vršajević nije igrao za Hajduk.

Zaprati HNK Hajduk, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: